News

Miley and Liam win Celebrity Couple Game

16. srpna 2012 v 20:07 | Em.

Mám tady úžasnou zprávu! Miley a Liam vyhráli na stránce Teen.com soutěž o nejlepší pár. :)

Miley Cyrus' California Home Swarmed By Police In Possible Hoax

3. srpna 2012 v 14:28 | Em.
Včera jsem sem psala o tom, že policejní auta a hasiči byli ve středu 1. srpna večer zavoláni do ulice San Fernando Valley, kde Miley bydlí. Neznámý muž totiž zavolal policii a nahlásil krádež a ještě k tomu dodal, že slyšel i střílet! Více info. Teď se objevilo video ze zpráv.

Miley’s Home Swarmed by Police After Reported Prank Call

2. srpna 2012 v 19:32 | Em.

Policejní auta, hasiči byli ve středu 1. srpna večer zavoláni do ulice San Fernando Valley, kde Miley bydlí. Neznámý muž totiž zavolal policii a nahlásil krádež a ještě k tomu dodal, že slyšel i střílet! Ale pozor! Byl to jen planý poplach. Policie, však tuto zpávu nenechává jen tak! Neznámého muže hledají. Byl to jen žert, ale spoustu lidí se bálo, že Miley dům byl vykraden. "Pokud bude daná osoba nalezena, bude zatčena a pokutována za falešný hovor!" řekl mluvčí LAPD.
Source: eonline.com

Miley a Liam jsou zasnoubení!

26. července 2012 v 16:33 | Em.

Teprve devatenáctiletá představitelka Hannah Montany, herečka Miley Cyrus se 31. května zasnoubila se svým přítelem, hercem Liamem Hemsworthem. Liam požádal Miley o ruku se zlatým prstenem s velkým diamantem.
"Jsem tak šťastná, že jsem zasnoubená. Těším se na život plný štěstí s Liamem," svěřila nadšeně Miley Cyrus magazínu People. Miley s Liamem chodila tři roky. Slavná dvojice se potkala na natáčení filmu Poslední píseň v roce 2009, a začali spolu randit. O rok později se rozešli, ale po měsíci se k sobě opět vrátili.

Zdroj: super.cz
 
 

Reklama