LOL: Laughing Out Loud/Lots of Love - Informations

25. července 2012 v 20:28 | Em.

LOL (Lots of Love) je americká filmová komedie režiséra Lisa Azuelos. Film je "pokračováním" francouzského filmu z roku 2008 LOL (Laughing Out ​​Loud). Hlavní roli hraje Miley Cyrus,Demi Moore,Ashley Greene a Adam Sevani. Natočen byl v roce 2010. "Do světa" byl propuštěn v roce 2012.

Popis filmu:
Ve světě teenagerů jsou spojeny lidé pomocí YouTube, iTunes a Facebooku. Vzájemné tlaky vysoké školy, romantika, přátelství a zároveň vyhýbání vlastních rodičů. To vše patří do filmu LOL. Když Loly matka (Demi Moore) neúmyslně čte její dospívající dcery tajný deník, zjistí, jak široké jejich komunikační propast roste. Prostřednictvím veselých a srdečných okamžiků mezi matkou a dcerou, je film LOL ukazatelem, jak žijeme teď.
Lola má obyčejný život. Má přítele jménem Chad. Lola později ale zjistí, že jí přes léto podváděl, a proto se s ním rozejde. Postupem času se sbližuje s Kylem. Své pocity a věci, co se staly, si Lola píše do svého tajného deníku. Mezi řádky deníku se objevují i romantiické chvíle s Kylem. Když Loly matka přečte deník, nemůže tomu uvěřit, že její dcera Lola už spala s klukem! Proběhnou hádky, ale nakonec se vždy Lola a Anne, matka Loly, usmíří. Mezitím se Ashley (Ashley Greene) plete do vztahu Loly a Kylea...

Prosím, nekopírujte tento článekk! Sama jsem ho překládala a většina vět je psána mnou!
 


Komentáře

1 May♥ May♥ | Web | 26. července 2012 v 11:01 | Reagovat

Skvělý film ♥ Určitě ho někdy ještě zkouknu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama